Esenyurt Kent Konseyi siyasi partileri ziyaret etti

ESENYURT KENT KONSEYİ SİYASİ PARTİLERİ ZİYARET ETTİ

 

Esenyurt Kent Konseyi Yürütme Kurulu, tanışma ziyaretlerini sürdürüyor. Önceki gün Esenyurt Kaymakamı Vural Karagül’ü makamında ziyaret eden yürütme kurulu üyeleri, dün de ilçede merkezi bulunan siyasi partilerin ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Kent Konseyi Başkanı Tuncer Dağ ve Yürütme Kurulu üyeleri sırasıyla Saadet Partisi, CHP, ÖDP, HDP, Yeniden Refah Partisi, AKP, MHP ve EMEP ilçe başkanlıklarını ziyaret etti. İYİ Parti Esenyurt ilçe başkanının şehir dışında olması nedeniyle İYİ Parti ziyareti programda olmasına karşın yapılamadı.

 

TUNCER DAĞ: BU GÜVENİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ

Ziyaretlerin ardından kısa bir değerlendirme yapan Esenyurt Kent Konseyi Başkanı Tuncer Dağ, kendilerini sıcak bir ilgiyle karşılayan siyasi partilerin yöneticilerine teşekkür etti. Görüşmelerin çok verimli geçtiğine vurgu yapan Başkan Dağ, “Görüşmelerimizde bizi ortak paydada buluşturan Esenyurt’u konuştuk, Esenyurt yararına yapılacak her çalışmada bir arada olma ve güç birliği yapma konusunda fikir birliğine vardık. Bu ziyaretlerde şunu da görmüş olduk; farklı görüşlere sahip olan siyasi partilerimizin tamamının bizden beklentileri büyük. Yapılacak çalışmalara her türlü desteği vereceklerini de ifade ettiler. Yürütme Kurulu’nda bulunan arkadaşlarımızın hepsi üstlendikleri sorumluluğun bilincindeler, bu güveni boşa çıkarmayacağız” ifadelerini kullandı.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın