ESENYURT KENT KONSEYİ GENEL KOORDİNATÖRÜ

ZAFER ARAS – İKTİSATÇI
ESENYURT KENT KONSEYİ GENEL KOORDİNATÖRÜ
ÖZGEÇMİŞİ
31/08/1979 İstanbul doğumludur, Sakarya Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi uygulamalarından Mezun oldu , Dikey Geçiş ile Kocaeli Üniversitesi İşletme Fakültesine 3. Sınıftan devam etti. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesine Kayıt Yaptırıp öğrenim hayatına uzaktan Eğitim ile devam etti, 3. Üniversite olarak İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümüne başladı. , Uluslar arası bir Firmanın Entegre Tesislerinde satın alma müdürlüğü, Türkiye çapında geniş bir bayi ağına sahip olan Terazi,Baskül,Kantar firmasında satış ve pazarlama Müdürlüğü görevlerinde bulundu.
Esenyurt Incirtepespor Genel Kaptanlığı, Kars36spor İstanbul Temsilciliği ve Genel Koordinatörlüğü, Serhatboylari Genel Sekreterligi, Esenyurt Kars Kültürevi Genel Sekreterliği, Esenyurt İl Dernekler Birliği Genel Sekreterliği görevlerinde bulundu. Evli ve iki çocuk Babasıdır.
ERTAN AKBABA – Avukat
Esenyurt Kent Konseyi Başkan Yardımcısı
Hukuk ve İdari İşler Sorumlusu
ÖZGEÇMİŞİ
1979 Kars doğumludur. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde üniversite eğitimine başladı. 2002 yılından itibaren avukatlık mesleğini icra etmektedir. Evli 5 çocuk babasıdır. STK örgütlenmesinde Esenyurt Kent Konseyi Hukuk ve İdari İşler Başkan Yardımcılığı, Mesleki örgütlenmede İstanbul Barosu Büyükçekmece Bölge Temsilcisi, siyasi örgütlenmede CHP Esenyurt İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu