KADIN MECLİSİMİZ ÜCRETSİZ “HALK EKMEK” DAĞITIMINA DEVAM EDİYOR

Geçen hafta bir hayırsever tarafından satın alınarak bağışlanan 2 bin 500 adet halk ekmeği ücretsiz olarak vatandaşlara dağıtan Esenyurt Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri, bu kez imece usulü ile satın aldıkları halk ekmekleri vatandaşlara ücretsiz olarak dağıttı.
Kadın Meclisi üyeleri, 2 bin 500 adet Halk Ekmeği Kıraç Meydanı’nda ve Papatya Caddesi’nde pandemi koşullarına uygun şekilde dağıttı. Esenyurtlu vatandaşları mutlu eden ücretsiz halk ekmek dağıtımını sağlayan Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Çiğdem Çınar, “içinden geçtiğimiz bu zor zamanlarda ufak da olsa vatandaşlarımıza bir fayda sağalayabilmek bizi çok mutlu ediyor. Bundan sonra bu tür çalışmalarımız farklı mahallelerde farkı bölgelerde devam edecek. Umarım Esenyurt halkına daha çok faydamız dokunur” dedi.
Ekmek dağıtımına Başkanımız Tuncer Dağ, Esenyurt Belediyesi Meclis Üyesi Ali Gökmen, Başkanvekilimiz Hasan Kara, Genel Sekreterimiz Zeynel Çambeli, Genel Koordinatörümüz Zafer Aras, Yürütme Kurulu Üyelerimiz Yusuf Ulu, Gülşah Güler, Süheyla Karademir, aynı zamanda Esenyurt Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyemiz de olan Kızılay Esenyurt Şube Başkanı Aytekin Çolak, Gençlik Meclisi Başkanı Volkan Usanmaz ve Gençlik Meclisi üyelerimiz de destek verdi.